Kránitzné R. Ildikó

Szakterülete: bútorintarzia tervezése és készítése

2007 -től az Intarziakészítők Országos Egyesület Elnöke
2015-től a Győr-Moson-Sopron megyei Értéktár tagja alkotásai bekerültek a Megyerikumok közé.

1996 óta foglalkozom intarzia készítéssel. Számtalan önálló és csoportos kiállításon mutathattam be szakmai fejlődésemet, egyéni stílusomat. Szakmai orientációm a bútor intarziák felé irányított, a mai napig ez a szakterületem.Egyedi  bútorintarziákat készítek megadott vagy álatlam tervezett minta alapján.

Műhelyembe várom az intarzia iránt szakmailag érdeklődőket ill.  azokat akik szeretnék megismerni ezt a kézműves technikát. A műhelyben külön foglalkozás keretén belül lehet megismerkedni az intarziakészítés lépéseivel akár általános iskolás kortól.

Törekszem arra, hogy az emberek és a bútorkészítéssel foglalkozó szakmák újból fedezzék fel az intarziát - mint bútordíszítő technikát - legyen igény újra az intarziás bútorokra, tárgyakra a mai modern lakásokban is.